...
  • طراحی،اجرا و پیاده سازی وب سایت در کمترین زمان.
  • مشاوره رایگان :-)
  • آدرس پست الکترونیکی : RaheWeb.Group@Gmail.Com
  • پیشرو در استفاده از تکنولوژی های مدرن در طراحی وب سایت
گروه طراحی وب راه وب

سوالات متداول

جواب هر کدام از سوالات زیر ممکن است اطلاعات شما را درباره سایت و اینترنت افزایش دهد و باعث درک بهتر شرایط و در نتیجه تصمیم گیری بهتر می شود. لطفا روی سوالاتی که جواب آنها را نمی دانید، کلیک کنید.

» دامنه چیست؟
آدرس اینترنتی هر سایت را دامنه می گویند. به طور مثال RaheWeb.IR که معمولا قبل از آن عبارت WWW را می گذارند: wWw.RaheWeb.IR
هر سایتی برای شناخته شدن نیاز به یک دامنه دارد.
دامنه های متفاوتی وجود دارد که قیمت های آنها نیز متفاوت است به طور مثال دامنه IR مربوط به ایران و دامنه .COM مخصوص سایت های تجاری است که البته متاسفانه امروزه هر سایتی را با دامنه .COM ثبت می کنند.
» سرور و هاست چیست؟
سایت های اینترنت چیزی جز تعدادی فایل نیستند. این فایل ها نیاز به ذخیره در کامپیوتر هایی دارند که با سرعت بسیار بالا و همیشه به اینترنت وصل باشند، دارند. به این کامپیوترهای همیشه روشن و متصل به اینترنت، سرور می گویند و به میزان فضایی که به شما اختصاص می دهد تا فایل هایتان را در آن نگهداری کنید، هاست می گویند.
بطور مثال وقتی می گویند 100مگابایت هاست ایران، منظور این است که در یکی از سرورهای ایران، به شما اجازه قراردادن(آپلود) حداکثر 100 مگابایت فایل داده می شود.
» مفهوم طراحی وب سایت چیست؟
طراحی وب سایت که کار اصلی ماست، نوشتن کدها و ساخت فایلهایی است که قرار است بر روی هاست قرار بگیرد. تا نیاز شما را برآورده کند.
» تفاوت سایت های استاتیک(ایستا) و سایت های داینامیک(پویا) چیست؟
سایت های استاتیک تنها توسط طراح سایت یا مدیران فنی سایت، قابل تغییر هستند و کاربر نیز هیچ اطلاعاتی را نمی تواند در آن ارسال کند. اما محتوای سایت های داینامیک توسط مدیر سایت یا هر کاربری قابل تغییر است و همچنین کاربران در ساخت و بهتر کردن آن سایت می توانند مشارکت داشته باشند. به طور مثال کاربران می توانند نظر خود را ارسال کنند و نظرشان در سایت نمایش داده می شود.
بدیهی است که سایت های استاتیک ارزانتر از سایت های داینامیک بوده و مدت زمان تحویل کمتری نیز دارند. برای سایت های معرفی شرکت ها که حداقل 3 ماه یکبار نیاز به تغییر دارند، سفارش سایت داینامیک دهید.

طراحی شده توسط گروه طراحی راه وب